KURUMSAL

Merhaba;

Sektördeki faaliyetimiz Kuvvetler Mensucat A.Ş. ünvanı ile 1979 yılında başlamıştır.İplik üretimine yünlü iplik ile başlayan firmamız daha sonra üretimine rejenere pamuk iplik tesisi ve %100 boyalı pamuk iplik tesisini ilave ederek bugünkü konumuna gelmiştir.Bugün iki ayrı fabrikadan oluşan üretim tesisimiz 15.000m2 kapalı alana kurulu olup Uşak’ta faaliyet göstermektedir.

Herbir tesisimiz kendi alanlarında deneyimli,gelişen piyasa talep ve ihtiyaçlarını karşılayan araştırmacı,dinamik personeli ve modern makine parkuru ile uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

Bobin boyama ve pamuk iplik tesisimiz aylık 450 ton ve rejenere iplik tesisimiz aylık 210 ton olmak üzere toplam aylık üretimimiz 660 ton olarak gerçekleşmektedir.

Üretimimizin önemli bir kısmını ihraç etmekle birlikte başta örme kumaş, çorap , dokuma kumaş,ev tekstili ve triko üreticilerine hizmet etmekteyiz.

Müşteri odaklı çalışma prensibi firmamızın birinci ilkesidir.Bu doğrultuda,müşterilerimizin iplik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak amacıyla pamuk iplikte 240 renk ve rejenere pamuk iplikte 42 renk stok servis hizmeti vermekteyiz.

Akpamuk iplik Uşak iline yaptığı yatırımlarla istihdama,eğitime ve kültürel faaliyetlere verdiği destek , çevreye olan saygı ve titizliği ile çevresinde saygın bir yer edinmiş,sosyal sorumluluklarının farkında olan bir kuruluştur.

Video

Kapat